Oferta

SZAFY NA WYMIAR

Zaprojektowana i wykonana przez nas szafa będzie doskonale pasować do Państwa mieszkania, ponieważ jest wykonana na konkretny wymiar. Szafa taka będzie bardzo użyteczna, na pewno nie będzie przeszkadzać w pomieszczeniach, gdyż zazwyczaj są to zabudowywane jakieś wnęki w mieszkaniu a przy okazji będzie po prostu ozdobą.

W takiej indywidualnie zaprojektowanej szafie może się znaleźć : dowolna ilość półek, drążki na wieszaki, szuflady, kosze, stelaże na buty, wieszaki na krawaty, na spodnie, itp. Drzwi mogą się w różny sposób przesuwać, rozwierać czy też uchylać. Materiały do produkcji szafy również dostosowujemy do Państwa potrzeb i gustów. Posiadamy w ofercie szeroką paletę płyt meblowych, ratanów, mat, luster, szyb w różnych kolorach, itp. Są różnego rodzaju „rączki”, czyli tzw. uchwyty. Gama produktów jest bardzo bogata.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zamontowanie takiej szafy wnękowej, gwarantujemy Państwu estetyczny wygląd oraz maksymalne wykorzystanie powierzchni mieszkaniowej.


GARDEROBY

Garderoby są coraz częściej stosowane w naszych domach i mieszkaniach . Służą do przechowywania setek ubrań i nie tylko. Mogą pełnić rolę szafy, przebieralni, prasowalni, w także pomieszczenia do przechowywania zabawek, gier, sprzętu sportowego (np. kaski, buty narciarskie, narty, rolki, rakiety tenisowe itp.)

Dobrze zaplanowana i zaprojektowana garderoba jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu.

MEBLE BIUROWE

Wykonujemy różnego rodzaju meble biurowe, gabinetowe itp. Są to przede wszystim regały, szafy, biurka, stoły, dostawki, kontenery, drzwi przesuwne itp.
Meble są robione na indywidualne zamówienie według sporządzonego przez nas projektu, czyli są dostosowane do wielkości pomieszczeń, a przede wszystkim do potrzeb i oczekiwań klienta.

MEBLE KUCHENNE

Kuchnia jest sercem każdego domu. Coraz częściej jest to pomieszczenie otwarte połączone z salonem czy jadalnią i stanowi ciekawy akcent w każdym domu.
Dawniej kuchnia służyła do zaspokajania oczywistych potrzeb każdej rodziny. Dziś często służy nie tylko do ułatwiania sobie życia codziennego ale jest też pięknym dodatkiem do całego domu, którym można się pochwalić.

Dobre zaprojektowanie mebli kuchennych jest więc bardzo ważne. Trzeba koniecznie zwrócić uwagę na jej funkcjonalność, na bezpieczeństwo – szczególnie jeśli w domu są dzieci, na wygodę użytkowania oraz oczywiście na estetykę wizualną całego wnętrza.
Różnorodność materiałów, form oraz kolorystyka sprawiają, że jest w czym wybierać projektując kuchnię.
Każdy z pewnością wybierze coś dla siebie.