O firmie

Szanowni Państwo
 

Wykonujemy meble na indywidualne zamówienia, głównie szafy z drzwiami przesuwnymi, meble biurowe, garderoby oraz meble kuchenne. Działamy już na naszym rynku od ponad 20 lat. Mamy więc bogate doświadczenie w zakresie wykonywania różnego rodzaju zamówień. Jesteśmy niewielką firmą, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość , za przystępną cenę. Nasza firma skupia się bowiem przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów.

Czy zastanawialiście się Państwo kto płaci za wystawne ekspozycje oraz niebotycznie wysokie czynsze - oczywiście klient !  U nas tego Państwo nie znajdą ! Nie mamy salonów sklepowych , które generują koszty . Docieramy do naszych klientów w sposób najprostszy i najtańszy - poprzez polecenie oraz oczywiście przez internet. Dlatego możemy Państwu zaoferować to samo co konkurencja , ale oczywiście taniej !

Każda z naszych realizacji jest indywidualna, pod konkretne zamówienie, dopasowana do potrzeb oraz gustów klienta. Nasza oferta skierowana jest do każdego, czyli zarówno dla tych osób które szukają mebli w przystępnej cenie, jak i do tych którzy preferują elegancję, wysoką jakość stosowanych materiałów oraz estetykę wizualną.

Projekty są przygotowywane według wskazówek i oczekiwań klientów,ale sami też służymy fachową poradą i doradztwem w tym zakresie.

Zapewniamy :
  • dojazd i pomiar u klienta
  • wykonanie projektu
  • doradzamy, korzystając z naszego ponad 20-letniego doświadczenia
  • wykonujemy meble bez żadnych pośredników!